Vítejte na našem webu

Těmito stránkami se budeme pokoušet o maximální přiblížení naší práce široké veřejnosti. Doufáme, že tento web přispěje pozitivní měrou k posílení komunikace mezi občany a naší městskou policií. Nechť jsou tyto stránky dobrým pomocníkem všem lidem Chotěboře a okolí, ale i dalším občanům.

Novinky

Strážníci přispěli k vrácení peněženky

21.11.2017 08:25
Před spořitelnou v Chotěboři nalezl občan peněženku s hotovostí, kterou předal na naši městskou policii. Okamžitými úkony našich strážníků se podařilo zjistit majitele ztracené věci. Jednalo se o paní z Vísky, která si peněženku, ve které bylo 920 Kč a platební karta, převzala na úřadovně MP. Za...

Pes vyproštěn z výkopu

12.11.2017 19:10
Přijali jsme oznámení, že na staveništi v ulici v Drážkách uvízl pes ve výkopu. Společnými silami našich strážníků a majitele psa se toto zvíře podařilo vyprostit.

Neoprávněně přemísťoval značku

12.11.2017 05:20
Při kontrolní činnosti byl odhalen 25letý muž z Chotěboře, který v ulici Svojsíkova neoprávněně odstraňoval dopravní značku umístěnou u zde se budujícího parkoviště. Za tento přestupek byla muži uložena pokuta příkazem podle zákona o pozemních komunikacích.

Strážníci odvrátili ohrožení života

05.11.2017 21:50
Na linku naší MP se ozval muž z Prahy s žádostí o pomoc. Jeho 85letá matka, která bydlí v budově městského úřadu mu totiž nebere telefon a on má obavy o její zdravotní stav. Strážníci zjistili, že se z příslušného bytu ozývají nějaké zvuky, jakoby sípavý dech. Vznikla důvodná obava ohrožení života...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>