Vítejte na našem webu

Těmito stránkami se budeme pokoušet o maximální přiblížení naší práce široké veřejnosti. Doufáme, že tento web přispěje pozitivní měrou k posílení komunikace mezi občany a naší městskou policií. Nechť jsou tyto stránky dobrým pomocníkem všem lidem Chotěboře a okolí, ale i dalším občanům.

Novinky

Nezajištěné vozidlo

01.04.2019 18:30
Na mobil hlídky MP oznámil občan, že v ulici Krále Jana stojí vozidlo, které má otevřené jedno z okének. Strážníci sehnali majitele auta, který si vozidlo zabezpečil.

Kůzle v kotci MP

27.03.2019 21:10
Na žádost Policie ČR jsme zajistili kůzle, které si zakoupil do svého vlastnictví mladý muž z Chotěboře. Tento mladík totiž po příchodu do svého bydliště s tímto zvířetem byl tak silně ovlivněn alkoholem, že jeho chování naplňovalo znaky převozu do záchytného zařízení v Jihlavě. Po dobu pobytu...

Dobrman v Dlouhé ulici

27.03.2019 14:27
Přijali jsme oznámení o volně se pohybujícím dobrmanovi v ulici Dlouhá. Místní znalostí strážníka byl vyrozuměn jeho majitel, kterému pak byla uložena pokuta příkazem za porušení příslušné vyhlášky města.

Utekli z výchovného ústavu

21.03.2019 13:15
Při kontrolní činnosti si naše hlídka MP všimla nějakého mladíka u autobusové zastávky na náměstí, jak obtěžuje kolemjdoucí. Postupnými provedenými úkony bylo zjištěno, že spolu s touto osobou se pohybuje další muž z Chotěboře. Ve spolupráci s Policií ČR bylo zjištěno, že tento mladík je osobou...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>