Vítejte na našem webu

Těmito stránkami se budeme pokoušet o maximální přiblížení naší práce široké veřejnosti. Doufáme, že tento web přispěje pozitivní měrou k posílení komunikace mezi občany a naší městskou policií. Nechť jsou tyto stránky dobrým pomocníkem všem lidem Chotěboře a okolí, ale i dalším občanům.

Novinky

Majitel zapomněl kolo u Diskontu

19.03.2019 07:00
Při činnosti hlídky MP bylo nalezeno kolo, které stálo delší dobu před Diskontem v ulici Na Chmelnici. Toto kolo strážníci zajistili a posléze předali jeho majiteli, který ho zde zapomněl, když šel z obchodu.

Pes v Albertu ve Ždírci

17.03.2019 19:01
Přijali jsme oznámení od ženy, která sdělila, že odchytila volně se pohybujícího psa u Alberta ve Ždírci nad Doubravou. Na místě strážníci zjistili, že se jedná o zvíře se známkou z Havl. Borové. Telefonickým šetření bylo odhaleno, že se jedná o psa, který je notorický útěkář a jeho držitelem...

Chovatel nezabezpečil koně

12.03.2019 06:10
Přijali jsme oznámení o pohybu 2 koňů na komunikaci v ulici Riegrova. Na místě strážníci tato zvířata odhalili a místním šetřením zjistila i osobu odpovědnou. Protože došlo k porušení zákona na ochranu zvířat proti týrání tím, že chovatel nezabezpečil své koně proti úniku, byla věc oznámena...

Propadlý chodník

11.03.2019 10:00
V ulici Herrmannova vznikla prohlubeň v chodníku, takže hrozilo ohrožení chodců. Strážníci místo zabezpečili dopravním značením a upozornili příslušný subjekt, aby místo uvedl do bezpečného stavu. Komunikace pak byla  operativně opravena.
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>