Vítejte na našem webu

Těmito stránkami se budeme pokoušet o maximální přiblížení naší práce široké veřejnosti. Doufáme, že tento web přispěje pozitivní měrou k posílení komunikace mezi občany a naší městskou policií. Nechť jsou tyto stránky dobrým pomocníkem všem lidem Chotěboře a okolí, ale i dalším občanům.

Novinky

Dopravní nehoda

14.04.2019 16:41
V ulici Sokolohradská ve směru na Bílek došlo k dopravní nehodě. Řidič vozidla nezvládl řízení a skončil mimo komunikaci. Auto značně poškodil. Strážník se zde podílel na usměrňování silničního provozu.

Nerespektoval zákaz vjezdu

13.04.2019 22:13
Při kontrolní činnosti odhalila hlídka řidiče osobního motorového vozidla, který nerespektoval dopravní značku zákaz vjezdu v ulici Theerova. Svým autem tak chtěl vjet na kruhový objezd, který je opravován. S uloženou pokutou na místě nesouhlasil a tak byl poučen, že věcí se bude zabývat příslušný...

Dvakrát poražená dopravní značka

10.04.2019 10:32
Hned dvakrát došlo k dopravní nehodě krátce po sobě tak, že dva řidiči vozidel poškodili dopravní značky. Vždy se strážníkům podařilo zajistit aktéry nehod a zařídit opravu dopravního značení. Věc si převzala dopravní policie.

Rvačka u Doubravky

09.04.2019 14:45
Přijali jsme oznámení o rvačce před OD Doubravka. Sem se společně dostavili strážníci i hlídka PČR. Jeden z agresivních mužů byl pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky a kolegy z PČR již zajištěn. Protože tento muž měl u sebe psa, byli strážníci požádáni, aby toto zvíře umístili do kotce...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>