Vítejte na našem webu

Těmito stránkami se budeme pokoušet o maximální přiblížení naší práce široké veřejnosti. Doufáme, že tento web přispěje pozitivní měrou k posílení komunikace mezi občany a naší městskou policií. Nechť jsou tyto stránky dobrým pomocníkem všem lidem Chotěboře a okolí, ale i dalším občanům.

Novinky

Štiplavý kouř v Hubáčkově ulici

07.04.2019 08:17
Strážník přijal oznámení od osoby, že v ulici Hubáčkova je bílý štiplavý dým, který vychází z prostoru Galvanovny v areálu bývalých Chotěbořských strojíren. Na místě bylo zjištěno, že z uvedeného místa vychází bílý kouř. Byla pořízena fotodokumentace a zjištěna totožnost na místě...

Uvolněný střešní plech

04.04.2019 13:59
Přijali jsme oznámení o uvolněném střešním plechu jedné z bytovek na Bílku. Vlivem silného větru došlo k poškození střešní krytiny, když jeden z plechů ohrožoval místo blízko pozemní komunikace. Na místo se dostavil strážník, který s pracovníkem firmy Tereal zabezpečil blízké okolí proti vstupu...

Zahoření koše

03.04.2019 13:00
Na náměstí si strážník všiml doutnajícího odpadkového koše. Svépomocí nádobu uhasil a zabránil tak případným škodám na majetku.

První pomoc

03.04.2019 11:30
Strážník poskytl první pomoc ženě, která omdlela u tržnice v ulici Krále Jana. Na místo pak přivolal zdravotnickou službu, která ženu převezla do nemocnice.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>